Kurumsal

Hakkımızda

SERİNÇAY TEKSTİL 1955 yılında kurulan 1 ayda 2000 metre kumaş üretimi ile başlayıp, şuan 100.000 metre kumaş üretimi ile imalatına devam eden Bursa’nın köklü tekstil firmalarından birisidir. Fabrika 1750m2 alana kurulmuş olup içeride 15 otomatik jakarlı tezgah ile 100.000 metre üzeri hedeflerle yoluna devam ediyor.

Serinçay Tekstil Ev Tekstil ve Otel Tekstil alanında yurtiçi ve yurtdışı alanda hizmet vermektedir.

Üretimde kaliteyi hedefleyip, Dünya pazarında iyi yerlere gelmek için çalışkanlık, güvenli ve en iyi hizmet ilkerini aklımızdan hiç çıkarmıyoruz. Müşteriye göstermiş olduğumuz ürünü, talep edildiği takdirde aynısını üreterek, en güvenilir ve hızlı bir şekilde müşteriye ulaştırmak ve sonrasında da varsa bir şikayetini derhal çözerek memnuniyetini kazanmak bizim için en önemli ilkedir.

Vizyonumuz

Üretimden insan kaynaklarına, müşteri ilişkilerinden Pazar beklentilerine, yan sanayiden teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmelliyetçi yönetim politikasıyla, müşteri memnuniyeti merkezli sistematik çalışmalarla, tekstil sektöründe lokomotif olmak.

Dünya tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda, istikrarlı kalite üretimi ile güvenin simgesi olmak ve bu anlayışla markalaşmak. Her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak, bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve toplumsal gelişmeyi hızlandırmak.

Misyonumuz

Maksimum derecede müşteri memnuniyeti ilkesi ile;

Her geçen gün artan ve değişen müşteri beklentilerini karşılayabilmek için sürekli iyileştirme ve Ar-Ge çalışmaları yaparak, teknolojik yenilikleri izleyerek, istenen kalite standartlarında üretim yapmak.

İnsan ve çevre dostu ürün üretmek. En kısa termin süresi ve satış sonrası hizmetleri ile daima müşterilerimizin yanında olmak.

Farklı ve özel ürün seçenekleri ile yerli ve yabancı ülkelerin aranan tekstil tedarikçisi olmak ve ülkemizin ihracat gücünü artırmak.

Fabrikamız

Switch The Language

  SERİNÇAY TEKSTİL 1955 yılında kurulan 1 ayda 2000 metre kumaş üretimi ile başlayıp, şuan 100.000 metre kumaş üretimi ile imalatına devam eden Bursa'nın köklü tekstil firmalarından birisidir. Fabrika 1750m2 alana kurulmuş olup içeride 15 otomatik jakarlı tezgah ile 100.000 metre üzeri hedeflerle yoluna devam ediyor.

  ADRES

  Veysel Karani Mah. K.Balıklı Cad. Kuzu Sok. No:8-10
  Osmangazi / BURSA / TURKEY

  TELEFON

  +90 224 215 22 28

  E-POSTA

  info@serincay.com

  WHATSAPP

  CANLI DESTEK